Parsisiųsti Pagalba Kontaktai
Aktualijos
Produktai
Kainos
Kur isigyti
Informacija

Untitled Document
2020.01.16:
 
 
2020.01.15:
 
 
2020.01.14:
 
   
 
 

Dr.Web jūsų naršyklėje!

Mozilla Firefox Mozilla Firefox
Opera Opera
Microsoft Internet Explorer Microsoft Internet Explorer


Gydo virusus:
Galimybė dirbti jau užkrėstame kompiuteryje ir išskirtinis atsparumas virusams išskiria Dr.Web iš kitų analogiškų programų.
Srities lyderis! Dr.Web yra efektyviausiai gydantis antivirusas aktyvaus užkrėtimo metu visoje antivirusinėje industrijoje.
Dr.Web gali būti įdiegtas tiesiai į užkrėstą kompiuterį be išankstinio gydymo.
Dr.Web antivirusas užtikrina daugelio lygių operatyvinės atminties, kietųjų ir nešiojamų diskų apsaugą nuo virusų, rootkits, Trojan programų, šnipinėjimo bei reklaminės programinės įrangos, hakerių ir kitų kenkėjiškų programų iš įvairių išorinių šaltinių.


Geriausia elektroninio pašto apsauga:
Pašto monitorius Spider Mail tikrina pranešimus dar prieš jiems patenkant į pašto dėžutę. Tikrinami visi laiško komponentai įskaitant prisegtus archyvus.

Saugo nuo internetinių pavojų ir kiber-sukčių:
Nauja! Web-antivirusas SpIDer Gate realaus laiko režimu blokuoja užkrėstus puslapius ir internetinę reklamą visose naršyklėse, apsaugo nuo phishing ir kitų pavojingų internetinių resursų. Rezultate Jūs gaunate jau patikrintus, "švarius" nuo kenkėjiško kodo puslapius.


Patobulintos technologijos:
Pagerinta! Dr.Web tikrinimo greitis padidintas 30% lyginant su ankstesne versija.
Nauja! Neturintis analogų antivirusinėje rinkoje savisaugos komponentas Dr.Web SelfPROtect neleidžia kenkėjiškoms programoms nukenksminti Dr.Web
Pagerinta! Antirootkit Dr.Web Shield patikimai apsaugo sistemą nuo virusų, naudojančių rootkit-technologijas.
Pagerinta! Unikali Origins.Tracing technologija leidžia Dr.Web dirbti "į priekį", blokuojant dar net nežinomus pavojus.


Efektyvus antispamas:
Dr.Web antispamas, kurio efektyvumas nepriklauso nuo kalbos, kuria parašytas pranešimas, garantuoja nepageidaujamos korespondencijos atskyrimą, klaidingo nustatymo atvejams artėjant prie nulio.

Tėvų kontrolė ir apsauga prieš neautorizuotą priėjimą:
Nauja! Dr.Web Tėvų kontrolė apsaugos Jūsų vaikus nuo nepageidaujamų, jūsų požiūriu, puslapių ir sumažins jų bendravimo pavojų su vyresnio amžiaus žmonėmis arba kriminaliniais elementais. Jos pagalba jūs taip pat galėsite apsaugoti savo duomenis nuo ištrynimo ar pavogimo, uždraudę naudotis nešiojamomis informacijos saugojimo priemonėmis, tinklais, o taip pat galima atskirų bylų bei katalogų apsauga.