Parsisiųsti Pagalba Kontaktai
Aktualijos
Produktai
Kainos
Kur isigyti
Informacija

Untitled Document
2020.01.16:
 
 
2020.01.15:
 
 
2020.01.14:
 
   
 
 

Dr.Web jūsų naršyklėje!

Mozilla Firefox Mozilla Firefox
Opera Opera
Microsoft Internet Explorer Microsoft Internet Explorer


Į Dr.Web for Windows File Server įtrauktas naujas Dr.Web antiviruso veikimo mechanizmas ir nauja SplDer Guard rezidentinio stebėtojo versija, skirta darbui bylų serveriuose su įdiekta specialia Windows operacine sistema. SplDer Guard realiame laike tikrina visas operacijas atliekamas su bylomis, tiek darbo stotyse, tiek serveryje, su įdiegta Microsoft Windows operacine sistema, ir leidžia vartotojui individualiai nurodyti operacijas su skirtingais objektais, aptiktais diskuose.


Stebėjimas ir vartojimo paskirstymas:
Buvo sukurta nauja nustatymų sistema siekiant optimizuoti antivirusinės apsaugos darbo produktyvumą serveryje. Galima riboti tikrinamos bylos dydį, nurodyti maksimalų išpakuoto archyvo dydį ar pašalinti tam tikras bylas ar net visą katalogą iš tikrintinų vietų sąrašo. Be to, sukurti nauji nustatymų parametrai, skirti lanksčiam archyvų tikrinimui realiame laike, nes būtent ši operacija, kaip žinoma, reikalauja daugiausiai laiko ir neleidžia antivirusui efektyviai dirbti serveryje. SplDer Guard paskirsto bylų sistemos apkrovimą, tikrindamas “read-only” bylas, atidarytas vietiniame diske, tik tuomet kai sistema yra mažiau apkrauta.

Archyvų tikrinimas:
Dr.Web for Windows aptinka infekuotas bylas archyvuose - ARJ, MSCAB, GZIP, RAR, TAR, ZIP, LHA, BZIP2. Taip pat, daugiasluoksniuose ir automatiškai išsipakuojančiuose archyvuose (self-extracting) bei daugelyje kitų, nepriklausomai nuo jų suspaudimo lygio.


Lanksti nustatymų sistema:
Standartinių operacinės sistemos įrankių pagalba administratorius gali sudaryti asmeninius tikrinimo tvarkaraščius ir registracijos žurnalus. Tikrinimų statistikoje galima rasti informacijos apie procesų vykdomas operacijas, patikrintų bylų kiekį, aptiktų virusų kiekį ir daug kitų naudingų duomenų. Bet koks veiksmas, kurį atliks antivirusas, apsaugodamas bylų serveryje esančius duomenis, yra įrašomas į žurnalo bylą.


Perspėjimų sistema:
Ištobulinta virusų veiklos kontrolė sumažina iki minimumo netikro aliarmo tikimybę ir leidžia išvengti bet kokių kenkėjiškų programų veiksmų. Aptikus užkrėstą ar įtartiną objektą programa automatiškai bandys blokuoti galimą grėsmę. Administratoiui pageidaujant tokie objektai gali būti pašalinti, išgydyti ar perkelti į karantiną.Šį produktą sudaro dvi dalys: 1.Dr.Web SambaVFS SplDer - operacijų su bylomis stebėtojas Samba serveryje, realizuotas kaip priedas VFS (Samba virtual file system) vartotojo aplinkai. 2.Dr.Web Daemon – antivirusinis serveris apdorojantis bylų, gautų iš VFS per SplDer, tikrinimo ir gydymo užklausas.


Momentinis bylų tikrinimas:
Antiviruso integravimosi į bylų serverį schema, Dr.Web Deamon galimybė vienu metu startuoti daug bylų tikrinimo procesų ir didelis Dr.Web antivirusinio mechanizmo darbo greitis įgalina korporacinio tinklo bylų serverio apsaugą realiame laike. Antivirusas nesumažina serverio pasiekimo greičio ir minimaliai įtakoja bylų serverio našumą.

Lanksti nustatymų sistema:
Platus galimų veiksmų, aptikus užkrėstą objektą, pasirinkimas, leidžiantis objektą gydyti ar perkelti į karantino katalogą. Programa nedelsiant informuos asmenį atsakingą už anitvirusinę apsaugą, nusiųsdama pranešimą. Be to, jūs galite komandinės eilutės pagalba startuoti komandų rinkinį ir taip nurodyti automatinei valdymo sistemai veiksmus, kuriuos ji turės atlikti aptikus virusą ar bet kokią kitą kenkėjišką bylą.


Perspėjimų valdymo sistema:
Perspėjimų valdymo sistema, aptikus virusą, gali nedelsiant išsiųsti pranešimą vartotojui ir administratoriui Windows Messenger'io pagalba. Taip pat galimi išorinių komandų rinkiniai įgalinantis pranešimo siuntimą elektroniniu paštu.


Sistema pasižymi nepriekaištingu bet kokių kenkėjiškų kodų aptikimu. Dėka nuolat tobulinamos euristinės analizavimo sistemos ir efektyvaus antivirusinių duomenų bazių atnaujinimo sistemos, Dr.Web for Samba File Server nepalieka jokios galimybės virusams ar “Trojano horses” užkrėsti ir patekti į kompanijos duomenų saugyklas. Programa nepriekaištingai aptinka virusus įvairiuose archyvuose, nepriklausomai nuo jų suspaudimo lygio (ZIP, RAR, ARJ, LHA, MS CAB, TAR, GZIP, BZIP2).