Parsisiųsti Pagalba Kontaktai
Aktualijos
Produktai
Kainos
Kur isigyti
Informacija

Untitled Document
2020.01.16:
 
 
2020.01.15:
 
 
2020.01.14:
 
   
 
 

Dr.Web jūsų naršyklėje!

Mozilla Firefox Mozilla Firefox
Opera Opera
Microsoft Internet Explorer Microsoft Internet Explorer


Priėjimų prie internetinių resursų nustatymas:
Remiantis kompanijos saugumo politika, neatsižvelgiant į antivirusinį filtrą, Dr.Web antivrus for Internet Gateways, taip pat, suteikia galimybę unikaliems vartotojams apibrėžti priėjimo prie tam tikrų internetinių resursų taisykles, nurodant internetinių adresų juodąjį sąrašą ar turinio ir bylų dydžio filtravimo taisykles.


Išorinio ir vidinio duomenų srauto apsauga:
Peržiūros rėžimas leidžia nurodyti bylas, kurios nebus tikrinamos ir dėl kurių nebus startuojamas Dr.Web icap-serveris (pvz. video ir audio srautams). Kuomet yra pritaikomos apribojančios taisyklės ar turinio filtravimo sistema, šis nustatymas leidžia žymiai sumažinti išorinio ir vidinio srauto kiekį.

“Spyware” ir “Adware” tipo programų aptikimas:
Kuomet yra tikrinamas http-srautas, nepageidaujamų programų (adware, spyware, hacktools ir riskware), dažniausiai plintančių internetu ir visokiais metodais siekiančių pasinaudoti nepatyrusiais ar nerūpestingais vartotojais, aptikimas yra ypatingai naudingas. Dr.Web antivirusas pasižymi itin plačiomis duomenų bazėmis šių kenkėjiškų programų aptikimui.


Perspėjimų ir registravimų sistema:
Kuomet vartotojas bando pasiekti kenkėjiškus interneto resursus, yra siunčiamas specialus perspėjimas, padedantis išvengti nepageidaujamo kodo įsibrovimo į sistemą. Šis pranešimas pateikiamas HTML formatu ir parodomos vartotojui interneto naršyklės pagalba. Be to, visi antiviruso atlikti veiksmai yra rašomi į registravijos žurnalo bylą.