Parsisiųsti Pagalba Kontaktai
Aktualijos
Produktai
Kainos
Kur isigyti
Informacija

Untitled Document
2020.01.16:
 
 
2020.01.15:
 
 
2020.01.14:
 
   
 
 

Dr.Web jūsų naršyklėje!

Mozilla Firefox Mozilla Firefox
Opera Opera
Microsoft Internet Explorer Microsoft Internet Explorer


Dr.Web Antivirus for Mail Servers veikimas pagrįstas Dr.Web Daemon, skirto daugeliui populiarių *nix-sistemų (Linux, FreeBSD, OpenBSD, Solaris(x86)). Dr.Web Deamon realizuotas kaip “antivirusinis procesorius”, kuris nuolatos įkrautas į serverio, per kurį klientai siunčia duomenis (pvz. elektroninius laiškus), atmintį. Klientai yra moduliai (filtrai), kurie nedelsiant prijungiami prie pašto serverio. Šiuo metu Dr.Web siūlo pašto srauto filtrus šiems pašto serveriamas: SendMail, Qmail, Postfix, CommuniGatePro, Exim, Zmailer, Courier ir Mobico Mio Server. Programa nesunkiai susidoroja ne tik su nedidelės kompanijos pašto serverio apsauga, bet ir su internetinių paslaugų tiekėjo neribotais pašto srautais. Dr.Web for Mail Servers under Unix yra unikalus ir ypač aukšto lygio antivirusas.


Išskirtinis produktyvumas:
Daugelis didelių interneto portalų ir internetinių paslaugų tiekėjų (ISP) pasirinko Dr.Web antivirusą savo klientų elektroninių paštų apsaugai. Dr.Web antivirusas dirba patikimai, prasmingai naudoja procesoriaus resursus, pasižymi lanksčia nustatymų sistema. Dr.Web antiviruas buvo apdovanos VB100% už itin aukšto lygio virusų aptikimą ir dažniausiai atsinaujinančias antivirusines duomenų bazes. Jo išskirtinė galimybė nedelsiant patikrinti gigantiškus pašto srauto kiekius, užsitarnavo daugelio specialistų pasitikėjimą ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje.

Papildomos opcijos ir išskirtiniai bruožai:
Elektroninio pašto filtravimas pagal laiško antraštę (leidžiamas standartinių išsireiškimų naudojimas, gali būti naudojamas kaip spam-filtras). Apsaugo sistemą nuo specialiai suformuotų pašto žinučių - “pašto bombų”. Lanksti perspėjimų sistema, aptikus pranešime virusą, leidžia išvengti masinio laiškų siuntimo į neegzistuojančius elektroninio pašto adresus.