Parsisiųsti Pagalba Kontaktai
Aktualijos
Produktai
Kainos
Kur isigyti
Informacija

Untitled Document
2020.01.16:
 
 
2020.01.15:
 
 
2020.01.14:
 
   
 
 

Dr.Web jūsų naršyklėje!

Mozilla Firefox Mozilla Firefox
Opera Opera
Microsoft Internet Explorer Microsoft Internet Explorer


Draugiška Vartotojo Aplinka:
Dr.Web Antivirus for Windows pasižymi patogia ir draugiška vartoto aplinka, bei funkcionalia komandinės eiltuės aplinka. Vartotojas gali ne tik lengvai pasirinkti objektus tikrinimui, keisti nustatymus, bet ir peržiūrėti tikrinimo rezultatus bei nurodyti veiksmus, kurie bus taikomi užkrėstiems objektams.

Įvairiapusė informacijos apsauga:
Ypač patikimas, nenutrūkstantis rezidentinio saugotojo SplDerGuard stebėjimas, kontroliuoja visas operacijas su bylomis , aptinka ir blokuoja kenkėjiškas programas realiame laike. Unikali SplDerMail antivirusinio filtro apsauga užtikrina efektyvų įeinančio/išeinančio pašto srauto tikrinimą “ore”. Pilnas atminties tikrinimas suteikia galimybę aptikti virusus (tokius kaip CodeRed irSlammer), esančius operatyvinėje atmintyje ir niekada neaptinkamus bylų pavidale. Nepriekaištingas euristinės analizavimo sistemos darbas nepalieka jokios galimybės naujai sukurtiems virusams patekti į apsaugotą sistemą.

Išskirtinis kompaktiškumas:
Dr.Web for Windows pasižymi ypač mažais reikalavimais sistemai, taip pritraukdamas daug namų vartotojų. Įdiegimo paketo dydis yra vienas mažiausių, lyginant su kitomis antivirusinėmis programomis – apie 8,5 MB. Virusų aprašų atnaujinimai užima vos keleta kilobaitų.Ypač kompaktiškos duomenų bazės ir programų moduliai tausoja sistemos resursus ir įgalina greitą atsinaujinimo procesą net esant ypač lėtai interneto prieigai.


Didelė tikrinamų archyvų įvairovė:
Dr.Web for Windows aptinka infekuotas bylas archyvuose - ARJ, MSCAB, GZIP, RAR, TAR, ZIP, LHA, BZIP2. Taip pat, daugiasluoksniuose ir automatiškai išsipakuojančiuose archyvuose (self-extracting) bei daugelyje kitų, nepriklausomai nuo jų suspaudimo lygio.

Nesudėtingas programos administravimas:
Vieno iš progamos komponentų (Planuoklės (Scheduler)) pagalba galima lengvai valdyti automatizuotą atsinaujinimo procesą ar sistemos kietųjų diskų tikrinimo dažnumą.

Perspėjimų sistema:
Programa, aptikus užkrėstą ar įtartiną objektą, nedelsiant praneša apie jį vartotojui. Vartotojui pageidaujant užkrėsti objektai gali būti pašalinti, išgydyti arba perkelti į karantiną. Kiekvienai grėsmei vartotojas gali nurodyti veiksmus, kuriuos sistema atliks automatiškai.